Özgeçmiş

1975 Kahramanmaraş Elbistan doğumlu, Farmasi Elmas Müdür Zerrin Yıldırım. 36 yıldır Balıkesir'de yaşıyorum. Evliyim ve 1 oğlum var. 2010 yılında, Farmasi'nin 2040. üyesi olarak, tek başıma çıktığım bu serüvenime, eşim Süleyman Yıldırım ile birlikte devam ediyoruz.

Dünya'nın en çok kazanan kadın girişimcilerinden biri olarak ,700'ün üzerinde müdür, 100.000 'in üzerinde ise üyeye sahip olduğum, güçlü bir ekibim var. Tüm enerjimle çalışmaya devam ettiğim bu süreçte, Platin direktörlüğe yükseldim ve bu sayede şirket arabasını kullanma hakkına sahip oldum.Bir kadın olarak sahip olduğum bu imkanları; güzeli seven, hayallerinin peşinden koşan, idealleri doğrultusunda ilerleyen, kendisinin yanısıra ailesinin geleceğine yön vermek isteyen ve her şeyin en iyisini hak eden tüm kadınlara sunmak istiyorum. Bir çok kadının bu deneyimleri yaşamalarına, gerekli eğitimleri almalarına ve kendi kazançlarını elde etmelerine rehberlik ederek, hayatlarına dokunmak istiyorum.3 milyon girişimciye sahip olan Farmasi ailesinde, ilk 20'de olduğum seviyemi daha üstlere taşıyarak, kadın girişimcilerimizin sayılarını arttırmayı amaç ediniyorum.

Farmasi aileme siz de katılın ve kendi hayat hikayenizin kahramanı olun. Başarılarınıza imza atmanıza birlikte şahitlik edelim.